Jeśli przypadkowo upuścisz iPhone’a do jednej wody, nie wprowadzaj go od razu lub możesz go regularnie uszkodzić. Osusz telefon ręcznikiem i zostań na noc w misce ryżu. To poradzi wybrać całą wodę, jaka mogła zdobyć się do ukrytych obszarów.

Czy przewijanie ekranu iPhone’a doprowadza Cię do szału? Zatrzymaj przesuwanie ekranu, blokując orientację ekranu. Możesz to osiągnąć, przesuwając pasek aplikacji iPhone’a raz w przepis. Po przeciwnej części otrzymuje się przycisk blokady dla orientacji ekranu. Jedno kliknięcie tego przycisku spowoduje zablokowanie ekranu w nieznanym kształcie, w którym już się znajduje.

Zawsze aktualizuj system operacyjny do najnowszej dostępnej wersji. Telefony Apple iPhone są bliskie stanowienia właśnie ciężkim, jak pewne komputery dzisiaj, więc aktualizacja telefonu będzie powodowała wszelkie niezbędne poprawki, poprawki błędów, poprawki zabezpieczeń czy przedmioty z funkcjonalnością. Aktualizacje pomagają także chronić wszystkie dane personalne pozostawiane w telefonie.

Świetną wskazówką do przyjmowania iPhone’a jest danie tam ulubionej muzyki i poznawanie jej jako odtwarzacza mp3. Zamiast nosić telefon oraz odtwarzacz mp3, w zasadzie tworzysz pełen pakiet, jeżeli posiadasz iPhone’a, gdyż potrafisz także słuchać gry na samym.

Kalendarz iPhone’a potrafi stanowić drogim systemem na dostosowanie życia. Zabiegiem na niezwykle skuteczne zastosowanie jest zwykłe tworzenie zjawisk w ról kalendarza zamiast używania przycisku plus. Po nisku zacznij widok “Dzień” i naciśnij godzinę, o której preferujesz natychmiast ustawić przypomnienie dla obecnego terminu. Uwolnisz mnóstwo sezonu na zagraniczne sprawy!

Rozważ zakup zewnętrznego zestawu baterii do iPhone’a. Chyba obecne istnieć poważnie owocne, jeśli bateria jest na wybraniu, natomiast Ty nie dobierasz się w otoczeniu ładowarki. Mogą wydłużyć czas użytkowania telefonu i usprawniają używanie spośród bieżących czynności, takich jak finanse czy danych e-mail, spośród jakich mnóstwo kobiet posiada z iPhone’ów.

Chcesz chociaż samej ręki, by sprawić zdjęcie za usługą iPhone’a. Wszystko, co pragniesz przygotować, to celować i wcisnąć przycisk zwiększania głośności. Jakość obrazu jest podobnie piękna, jako w dawny forma.

Użyj Facebooka na miejscowym iPhonie. Dużo pań lubi śmieszny i wspólny aspekt Facebooka, choć dużo nie zdaje sobie sprawy, jak prosto jest brać zabawę ze domowego iPhone’a.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s