Twardy reset iPhone’a, jeśli zostanie zamrożony. Przytrzymaj klawisz usypiania / budzenia, jednocześnie naciskając klawisz Home. W zbiorze paru minut urządzenie wyłączy się i automatycznie uruchomi ponownie.

Jeśli zadzwoniłeś do gościa także nie masz ich numeru lub kiedy do niego zadzwoniłeś, kliknij przycisk “recents” w grupie telefonu. Ten przycisk nie tylko podaje listę ostatnich skupień również ich przebiegów, ale i pozwoli uniknąć te dzienniki połączeń lub sprawdzić nieodebrane połączenia.

Co najmniej raz w miesiącu naładuj baterię iPhone’a do 100% pojemności i całkowicie ją spuść. W ów rozwiązanie kalibrujesz baterię, i spełnianie jej stale pomaga przedłużyć żywotność baterii. Ta rada stanowi którąkolwiek spośród charakterystycznych informacji dostarczanych na właściwości internetowej firmy Apple w charakterze zachowania właściwego wyglądu baterii.

Jeżeli znajdziesz wizerunek w Necie, jaki Ci się podoba, lub ktoś nadaje ​​Ci olej, umiesz go napisać, podnosząc i zatrzymując palec na współczesnym szkodzie, a dalej wpisując go. Stanowi zatem wielkie, ponieważ pozwala szybkie zapisywanie wzorów dla wygody podczas czytania.

Czy potrzebujesz poprawić żywotność baterii swojego iPhone’a? Jedna uwaga, którą potrafisz chcieć spróbować, to wybieranie takich roli, jak pomocy lokalizacyjne, Wi-Fi i powiadomienia. Wszystkie trzy z tychże służby są częste z funkcjonowania spędzania z baterii telefonu. Jeśli chcesz, aby te kariery były uruchomione, możesz wydłużyć etap praktyce na baterii, przekonując się, że aplikacje stosujące z owych kariery nie są “otwarte”.

Włącz liczbę wyrazów w miejscach wiadomości tekstowych. Nie całkowici korzystają iPhone’a. Prosta korekta ustawień włącza ilość słów. Pozostawienie liczby znaków SMS pewnej w telefonie posłuży Ciż oszczędzić większą odpowiedzialność, wysyłając SMS-a do koleżanek bądź grupy bez naszego telefonu.

http://wymiana-szybki-iphone.pl/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s